Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavnovnost Sv. Floriana 2015

 

V letošním roce, 3.05 2015 jsme opět prožili krásnou oslavu slavnosti sv. Floriana patrona Hasičů. U mši svaté ve Zborovicích sloužené 7:30 se opět setkalo několik jednotek z farnosti.Organizátorem byl starosta hasičů pan Bršlica z Medlova, který dal do hromady všechny dobrovolné hasiče jednotek Medlov, Zborovice a Troubky.

Hasiče se setkali před kostelem pak v průvodu s administrátorem vstoupily do kostele kde se sloužila mše. Po mši svaté vedle kostela byla společná fotka.

U této příležitosti je potřeba poděkovat za všechny ochotné hasiče kteří se slavnosti zúčastnili. Poděkovat je i potřeba za praporečníky s praporama: z obce Zborovice a hasičský Medlov. Tímto je zapotřebí poděkovat i všem ostatním hasičům za obětavou službu pro obce ve kterých souží. My ostatní se připojujeme k modlitbám na přímluvu sv. Floriana a patrona farnosti sv. Bartoloměje. Vyprošujeme Božího požehnání.

 

Druh Zdeněk Bršlica ml.

Fotky z letošní slavnosti ve fotoalbumu >>>Zde<<< - Zborovice

 

Farnost Hoštice - Mše 3.05.2015 - u kapličky sv. Floriána ve Zdislavicích

Slavení mše svaté na přímluvu sv. Floriána se uskutečnilo i ve Zdislavicích v 10.45. Všem hasičům děkujeme za ochotu a službu pro farnosti. 

Společné fototo z a ostatni fotky z průběhu mše svaté na adrese:

http://www.troubky-zdislavice.cz/fotogalerie/rok-2015/staveni-maje-zdislavice-mse/

spolecne-foto-2015---zdislavice1.jpg

 

 

 

 

 

     fot. M. Šestakova

 

spolecne-foto-2015---zdislavice2.jpg

 

 

 

 

     fot. M. Šestakova